USDDN Mistrovství Evropy v dogfrisbee

Mistrovství Evropy patří bezesporu k nejprestižnějším a největším akcím ve světě dogfrisbee. Konkurence a hráčská úroveň každoročně stoupá a díky rozmanitosti hráčských stylů je tak možné vidět na jednom místě pestrou přehlídku tvořivosti a hráčského umu.

Letošním Mistrovstvím Evropy se prohnal český uragán!

Poprvé v historii bylo víc než reálné, že by do ČR jely úplně všechny tituly - ve FS průběžně 2. Míša s Kim, 3. Martin s Erzem s minimální ztrátou na průběžně prvního Thomase Fishera s Bollem z Německa; v SPTF po prvním kole na děleném prvním místě Dan Řepa s Kirou s 24 body (po druhém kole bohužel propad na 26. místo). Nakonec si Česko domů odvezlo "jen" 2 tituly Mistrů Evropy, 1 titul Vice-Mistra a 1 titul 2. Vice-Mistra. Navíc také vybojovalo prvenství v soutěži zemí a také v doprovodné FS Divizi II byly na bedně 2 týmy v českých barvách.

Krom sportovních úspěchů se Češi lvím podílem zasloužili také o famózní atmosféru především nedělního finálového programu. Byli jsme na začátku každé mexické vlny, roztleskávání a tanečních párty na ploše.