USDDN Mistrovství Evropy v dogfrisbee

Mistrovství Evropy patří bezesporu k nejprestižnějším a největším akcím ve světě dogfrisbee. Konkurence a hráčská úroveň každoročně stoupá a díky rozmanitosti hráčských stylů je tak možné vidět na jednom místě pestrou přehlídku tvořivosti a hráčského umu. 

USDDN Mistrovství Evropy v dogfrisbee 2018

Datum: 3. - 5. 8. 2018

Místo: Trnava, Slovensko

Po předchozích zkušenostech se stále se zvyšující účastí na hrách se slovenští pořadatelé rozhodli pro nový systém registrace závodníků.

Letos se bude přihlašovat jiným systémem, než tomu bylo na předchozích Evropách. Někdy v prvním březnovém týdnu (přesné datum ještě není určeno) se otevře přihlašování, kde má každá země jen určitý počet volných míst pro kategorii FS Open. Konkrétně ČR má k dispozici 25 míst. Na toto přihlašování je vyčleněno 10 dní (je ale možné, že tento časový úsek se ještě malinko změní, zatím to není oficiální informace). Poté budou případná místa, která jednotlivé země nevyužily, nabídnuta v otevřeném přihlašování, které už bude probíhat tak, jak jsme zvyklí z předchozích let = kdo "dřív přijde, ten dřív bere", bez ohledu na zemi, kterou reprezentuje. Celkový počet míst pro kategorii Open je 180.

 

Videoupoutávka na ME 2018